سايت ديدگاه

استرداد مبارزان ممنوع!
میلاد مختوم


ادعاهای رسوای مقامات وزارت بدنام اطلاعات جمهوری اسلامی در مورد چگونگی دستگیری بلوچ مبارز، عبدالمالک ریگی، نشان از نیاز مبرم سربازان گمنام نظام آخوندی به خود بزرگ نمایی، داستان سرایی و تبلیغات برای دستگاه سرکوب رژیم ضد بشری دارد. سناریو نویسی ناشیانه مزدوران وزارت اطلاعات در مورد این آدم ربایی، تنها برای مصرف داخلی و ایجاد رعب و وحشت در میان جوانان به پا خاسته ایران زمین است. آنها می خواهند در ذهن مردم جا بیاندازند، که قدرت ارگان های سرکوب گر نظام ولایت فقیه نه تنها صدمه ای ندیده است، بلکه بیشتر و مؤثر تر هم شده است. علاوه بر این آنها می خواهند به مردم به پا خاسته القا کنند که سازمان های جاسوسی کشورهای به ظاهر مخالف نظام هم، به رغم تمامی تبلیغات شان بر علیه رژیم، در نهایت در سرکوب مردم و دستگیری جوانان مبارز این مرز و بوم با مزدوران رژیم همکاری می کنند و خلاصه اینکه هیچ کس در هیچ زمانی و در هیچ کجای جهان از چنگال خونین آخوندهای جلاد در امان نیست. آنچه را جلادان تهران سعی می کنند با دروغ های شاخدار، به عنوان یک پیروزی بزرگ برای عملیات ضد تروریستی خود به مردم ایران قالب کنند، در واقع چیزی به جز ترویج تروریسم و آدم ربایی توسط مزدوران وزارت اطلاعات و سایر سازمان های امنیتی درگیر در جریان دستگیری این فرزند رشید بلوچ نیست.

 

امدادهای غیبی سازمان های جاسوسی امریکا، پاکستان و امارات متحده در جریان این دستگیری بر کسی پوشیده نماندند و بدون شک در آینده نیز جزئیات بیشتری از همکاری سازمان های جاسوسی کشورهای مختلف در این عملیات آدم ربایی افشا خواهد شد. سایت اینترنتی هفته نامه معتبر آلمانی، اشپیگل، حتی از "هدیه امریکا به ایران برای ایجاد اعتماد میان واشنگتن و تهران" گزارش داده است. پیش از این سفیر پاکستان در تهران، در جریان یک کنفرانس خبری اعلام کرده بود که بازداشت عبدالمالک ریگی بدون همکاری پاکستان غیرممکن بود.

 

تا آنجا که به مردم ایران برمی گردد، هیچکس دروغ های شاخدار نظام آخوندی را باور نمی کند. ماجرای این دستگیری به هر صورتی بوده باشد، بدون شک به آن صورتی که سرکرده گان دستگاه های اطلاعاتی جمهوری اسلامی در بوق های تبلیغاتی شان دمیده اند، نبوده است. اما آنچه مایه تأسف است، تأثیر این بوق های تبلیغاتی بر جریان های مخالف رژیم جمهوری اسلامی است. عده ای حتی از دستگیری یک تروریست جیره خوار اظهار خوشحالی هم کرده اند!

 

ناگفته پیداست که بحث بر سر شخص عبدالمالک ریگی و شیوه مبارزاتی او و سازمانی که تحت رهبری او بود، نیست. موضوع محکوم کردن عملیات آدم ربایی و همکاری سازمان های اطلاعاتی در دستگیری و تحویل دادن مخالفان رژیم ضد بشری جمهوری اسلامی، موضوع در یک کلام محکوم کردن تروریسم دولتی است. موضوع دفاع بی قید و شرط از حقوق انسانی مردم و مبارزان راه آزادی  در برابر رژیم های ستمگر است. محکوم کردن عملیات تروریستی و آدم ربایی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی و همه سازمان های جاسوسی که با دستگاه سرکوب آخوندی در دستگیری و تحویل فرزند مبارز بلوچ، عبدالمالک ریگی، همکاری کرده اند، وظیفه هر نیروی انقلابی و هر انسان آزاده است.   

 

 

میلاد مختوم

2 مارس 2010

 

"یادداشت های روز"، ویژه سایت دیدگاه نوشته می شوند. در صورت تمایل به باز تکثیر متن، لطفا منبع را "یادداشت های روز سایت دیدگاه" قید کنید.

 منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.