سايت ديدگاه

ای یافیالا، رسول الله
میلاد مختوم


حدود یک هفته از فعال شدن آتشفشان "ای یافیلا یووکول" در ایسلند می گذرد. مواد مذاب و خاکسترهایی که این کوه آتشفشانی از اعماق زمین با نیرویی شگرف به بیرون پرتاب می کند، تا همین دیروز (21 آوریل 2010) امور مسافربری و ترابری هوایی در بسیاری از کشورهای اروپایی را به حالت تعطیلی کامل درآورده بود. ابر خاکستری حاصل از سرفه های این آتشفشان، که ترکیبی از ذرات سیلیسیوم، آلومینیوم، آهن، منیزیوم و کلسیم را در بر دارد، به صورت چتری در آسمان اروپا گسترده شده بود و خطری بسیار جدی برای موتور هواپیماهای جت محسوب می شد. مسئولین امنیت پرواز در این کشورها، برای جلوگیری از بروز سانحه های هوایی و حفظ جان مسافران، مجبور به بستن فرودگاه های کشورهای خود شدند. تعطیلی فرودگاه ها، اختلالات بسیار زیادی در روال عادی زندگی در کشورهای اروپایی بوجود آورد. هزاران مسافر، چندین روز پیاپی تن به اقامت اجباری در فرودگاه های مختلف دادند. میزان خسارت مالی وارد شده به شرکت های هواپیمایی و شرکت های گرداننده فرودگاه ها، بیش از میلیارد ها دلار تخمین زده می شود. طبیعت یک بار دیگر، چیرگی خود بر تمامی پهنه حیات را به رخ انسان کشید، انسانی که اغلب در اوج غرور و خود بزرگ بینی، خود را تافته ای جدا بافته می پندارد و فراموش می کند که جزء ناچیزی از طبیعت است و رمز بقایش تنها در همزیستی و هماهنگی با سایر پدیده ها و حفظ محیط زیست، نهفته است.

 

اخبار تشریحی مربوط به چگونگی وقوع این حادثه و پیامدهای حول و حوش آن در صدر اخبار خبرگزاری های جهان قرار داشت. اما آنچه توجه مرا جلب کرد، شیوه پرداختن یک حجره لجن پراکنی آخوندی، موسوم به رجانیوز، به این موضوع بود. در ظرف چند سال گذشته انبوهی از اینگونه دکان های دو نبش آخوندی، تحت عناوین مختلف خبرگزاری کارگری، دانشجویی، دانش آموزی و ...، توسط وزارت اطلاعات رژیم ضد بشری جمهوری اسلامی، راه اندازی شده اند تا در خدمت شبیخون ضد فرهنگی ایلغار آخوندی به کار گرفته شوند. از آنجا که "از کوزه همان برون تراود، که در اوست"، این حجره های لجن پراکنی هم شب و روز به انتشار چرندیات مافوق ارتجاعی آخوندی، مشغول هستند.

 

محاصره اقتصادی خدا!

 

حجره لجن پراکنی رجانیوز از فعال شدن آتشفشان "ای یافیالا" در ایسلند و فلج شدن چندین روزه روال زندگی در چندین کشور اروپایی، با رذالتی که ویژه آخوند های بی همه چیز است، تحت عنوان "محاصره اقتصادی خدا" یاد کرده است. در شرایطی که فشارهای بین المللی برای منزوی کردن هر چه بیشتر رژیم قرون وسطایی جمهوری اسلامی رو به افزایش گذاشته اند، این هم نوعی شاخ و شانه کشیدن به سبک خمینی دجال است. لابد چند تن از سربازان گمنام امام زمان، زیر پای "ای یافیالا یووکول" نشسته اند و او را به راه راست هدایت کرده و به همکاری در مبارزه با کفار گماشته اند. چندی پیش هم یکی دیگر از همین ورق پاره های وزارت اطلاعات، کشف مهم دیگری کرده بود و علت وقوع زلزله در برخی نقاط ایران را عدم رعایت "حجاب برتر" توسط زنان ایرانی اعلام نموده بود!

 

آنگاه شر خناس الله

آشوب در دل زمین انداخت

و قهر الله با دهان "ای یافیالا"

از قعر دوزخ نعره کشید.

و سیاه سرفه های دجال شرزه

"حجاب برتر" ملا را،

بر اندام شکیل ایمان سوز اروپای هرزه

به دست باد بر کشید.

و گند نگاران رجا

جار کشیدند: هورا ... هورا !

اینک آیه های خاکستری خدا!

اینک تحریم اقتصادی الله!

 

خدای جنایتکاران جمهوری اسلامی هم از جنس خودشان است. موجوداتی اینچنین رذل و پست که از درد و رنج دیگر مردمان لذت می برند و بویی از انسانیت نبرده اند، شایسته خدای دیگری هم نیستند.

 

تو کز محنت دیگران بی غمی                            نشاید که نام ات نهند آدمی

 

میلاد مختوم

22 آوریل 2010

 

 "یادداشت های روز"، ویژه سایت دیدگاه نوشته می شوند. در صورت تمایل به باز تکثیر متن، لطفا منبع را "یادداشت های روز سایت دیدگاه" قید کنید.منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.