سايت ديدگاه

کشف خمپاره انداز در تهران
جوان آنلاین


 

روز گذشته یک قبضه خمپاره انداز 60میلی متری در تهران کشف گردید.
به گزارش «جوان آنلاین» روز شنبه 22 خرداد ماه مامورین امنیتی یک بسته مشکوک حاوی یک قبضه خمپاره انداز60 میلی متری به همره خمپاره جنگی در خیابان جموری خیابان باستان کشف کردند.یک منبع آگاه امنیتی در این زمینه به خبرنگار «جوان آنلاین» گفت:این خمپاره انداز روز گذشته ساعت 16 کشف گردید.

 وی افزود:به دلیل اینکه روز شنبه احتمال بروز برخی نا آرامی ها درتهران می رفت ،گروهک های ضد انقلاب تلاش وسیعی برای گسترش این نا آرامی های احتمالی انجام داده بودند و کشف چنین اسلحه ای این موضوع را کاملا مشخص می کند. که البته تیر همگی آنها به سنگ خورد و با از بین رفتن پایگاه اجتماعی فتنه گران تهران روز آرامی را پشت سر گذاشت.
این منبع آگاه در پایان گفت:این سبک کار و کارگذاشتن خمپاره انداز در نقطه ای کور از روشهای گروهک تروریستی منافقین می باشد که مسبوق به سابقه نیز هست. بقایای این گروهک معدوم پس از نا آرامی هایی که فتنه گران ایجاد کردند در پوشش آشوب ها به فعالیت های کور تروریستی پرداختند ولیکن با هوشیاری ملت و ریزش حامیان فتنه گران ،بقایای این گروهک تروریستی نیز نتوانسته اند به اهداف شوم خود دست یابند.منبع: جوان آن لاین، 23 خرداد 1389[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.