سايت ديدگاه

دکان ورشکسته ولایت فقیه
میلاد مختوم


آخوند محمد تقی مصباح یزدی در سایه حکومت جهل و جنون و جنایت جمهوری اسلامی در ردیف دایناسورهای حوزه قرار گرفته است و عناوین بسیاری را یدک می کشد. پیروان او، یعنی آنان که میمون وار و پشتک و وارو زن به دنبال او راه می افتند و انسانیت خویش را بر دم ریش ایشان به عاریه می گذارند، از او تحت عنوان علامه، استاد فلسفه، عالم اخلاق و ... یاد می کنند. از نظر پست و مقام در نظام قرون وسطایی ولایت هم چیزی کم ندارد. بنیانگذار و مدیر موسسه آموزشی و پژوهشی خمینی دجال است، عضو شورای عالی انقلاب ضد فرهنگی است، رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت است، از استادان والا مقام حوزه علمیه آخوندی در قم و عضو جامعه مدرسین حوزه و بالاخره عضو مجلس خبرگان رهبری است. ردیف کردن عناوین و القاب و مقامات این حضرت دایناسور برای این است که خوانندگان میزان جدیت هشدارهای ایشان را دریابند.

 

آخوند مصباح یزدی به تازگی مدعی شده است که نظام اسلامی ایران با بزرگترین خطر و تهدید تاریخ سی و دو ساله خود روبرو شده است. ایشان چندی پیش هم  هشدار مشابهی در مورد این خطر داده بودند:

 

" ... آن خطری که من احساس می کنم شدیدترین خطرهایی است که تا به حال نظام ما را تهدید کرده است و دیگر جایی برای اسلام و ولایت فقیه و ارزش های اسلام نخواهد گذاشت."

 

برای آخوندهای حاکم در ایران اسلام و ارزش های اسلامی در ولایت فقیه خلاصه می شود. ولایت فقیه عمود خیمه نظام است و حلقه وصل به الله و مرتبط با وحی و چه و چه و چه ... آنها وقتی از به خطر افتادن اسلام حرف می زنند، منظور شان مورد تهدید قرار گرفتن ولایت فقیه است. آخوند مصباح یزدی در مقاله اخیر خود در نشریه حوزوی "پاسدار اسلام" با جزئیات و شفافیت بیشتری از تهدیدها و خطراتی که در کمین ولایت فقیه نشسته اند، حرف می زند و از بی اعتقادی عمومی نسبت به ولایت فقیه در جامعه می نالد و گلایه می کند. در اینکه اکثریت قریب به اتفاق ملت ایران هیچگونه اعتقادی به ولایت فقیه ندارد، جای هیچ شکی نیست و اگر جناب مصباح یزدی یک حرف راست در تمامی عمر ننگین اش زده باشد، همین یک حرف است. اما ایشان بر روی نعلین های خونین خود چندین گام فراتر سریده و به قول پیروان میمون صفت اش با استناد به قراین و شواهد گفته است:

 

" حتی عالیترین مقامات کشور دیگر اعتقادی به ولایت فقیه ندارند و تردید و پرسش های جدی نیز در باره ولایت فقیه به طور نسبتاً گسترده در تمام حوزه های علوم دینی رسوخ کرده است ... تلقی عالیترین مقامات اسلامی نسبت به ولایت فقیه این است که آیت اله خمینی با بهره گیری از فرصت انقلاب »دکانی به اسم ولایت فقیه« برای آخوندهای کشور ایجاد کرده است."

 

باید به ملت رشید ایران درود فرستاد که با وجود تمامی فشارها و سرکوب و خفقان وحشیانه سی و دو سال اخیر حکومت جمهوری اسلامی برای به کرسی نشاندن اصل ضد بشری ولایت فقیه و زور چپان کردن آن به اعتقادات و باورهای مردم، نه تنها در بی اعتقادی خردمندانه خود به ولایت فقیه عقب ننشسته اند، بلکه با مقاومت و مبارزات پی گیر خویش کار را به جایی رسانده اند که سرکوب و خفقان رژیم آخوندی نتیجه عکس داشته و دامنه بی اعتقادی به ولایت فقیه به حوزه های علوم دینی هم رسوخ کرده است، تا جایی که مصباح یزدی که خود از گله بزرگ عمامه داران حکومتی است در اوج استیصال بر دکان بودن ولایت فقیه تأکید کند و دست بزرگ ترین شیاد تاریخ، خمینی دجال را رو کند.

 

دیر نیست آن روزی که مردم قهرمان ایران در سایه تداوم مبارزات خستگی ناپذیر خویش درب دکان ولایت فقیه را برای همیشه تخته کنند و کشور را از شر وجود عالیترین مقامات اسلامی و سایر پیروان ریز و درشت خمینی دجال در هر رنگ لباس، برهانند، زیرا آزادی ملت ایران و آبادی ایران زمین در گرو سرنگونی تمام عیار نظام پوسیده ولایت فقیه است.

 

میلاد مختوم

سوم ژوئن 2011   

 

"یادداشت های روز"، ویژه سایت دیدگاه نوشته می شوند. در صورت تمایل به باز تکثیر متن، لطفاً منبع را "یادداشت های روز سایت دیدگاه" قید کنید.

 

 منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.