25/05/2024

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛قیچی کردن لباس دانش آموزان اقدام درستی نبود لغو ابلاغ معاون و مربی پرورشی در دلگان

معاون و مربی پرورشی بی تجربگی کردند

نماینده شورای اسلامی شهرستان دلگان در شورای استان سیستان و بلوچستان گفت: با خاطیان قیچی کردن لباس دانش آموزان مدرسه ای در دلگان برخورد شده و ابلاغ معاون و مربی پرورشی لغو شده است.

مسعود محسن زاده در گفت وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: دانش آموزان مقطع دوم متوسطه یکی از مدارس دلگان، پوشش نامتعارف داشته و شلوارهایشان تنگ بوده که معاون و مربی پرورشی مدرسه بارها به دانش آموزان که به گفته خودشان، به دلیل بی توجهی دانش آموزان اقدام به قیچی کردن لباس این دانش آموزان کردند.

وی‌ افزود: واحد بازرسی به بنده اعلام کرده که پیش از این حتی از دانش آموزان برای حفظ شأن مدرسه تعهد گرفته شده اما بازهم دانش آموزان توجهی به این مسئله‌ نداشتند.

وی افزود: این دانش آموزان مقطع دوم متوسطه رشته تجربی و همه در یک کلاس درس بوده اند.

محسن زاده خاطر نشان کرد: روز گذشته، حراست، بازرسی و مدیر آموزش و پرورش به مدرسه مذکور رفته اند و بمنظور دلجویی از دانش آموزان مربی پرورشی و معاون را لغو ابلاغ کرده اند و گزارشی از‌ وضعیت هر دو نفر به واحد تخلفات آموزش و پرورش ارسال شده که این واحد هم پس از رسیدگی رای خود را صادر می کند.

وی افزود: معاون و مربی پرورشی در برخورد با این موضوع بی تجربگی کردند و نباید چنین رفتاری صورت می گرفت و خانواده ها در جریان قرار می گرفتند. باید رفتار با دانش آموزان در صورت تخلف از پوشش مدرسه‌ مبتنی بر احترام و ارشادی و تربیتی باشد.

محسن زاده عنوان کرد: در این موضوع کمی بزرگنمایی و شیطنت هم صورت گرفت و ماجرا آنطور که در شبکه های اجتماعی دیدم نبود و پیامد خوبی نداشت و از طرفی اقدام معاون و مربی پرورشی مدرسه هم نادرست بود و در چنین شرایطی باید برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده تدابیر ویژه تری اندیشیده شود.

انتهای پیام/