25/05/2024
اجرای طرح حجاب و عفاف در معابر و اماکن عمومی کرمانشاه

کرمانشاه- فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه طی اطلاعیه ای از اجرای طرح حجاب و عفاف در معابر و اماکن عمومی کرمانشاه از روز شنبه ۲۵ فروردین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه طی اطلاعیه‌ای از اجرای طرح حجاب و عفاف در معابر و اماکن عمومی کرمانشاه از روز شنبه ۲۵ فروردین خبر داد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

شهروندان گرامی، هم میهنان محترم

فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ضمن تبریک عید سعید فطر و تقدیر از یکایک شما به سبب رعایت ارزش‌ها و موازین دینی و اخلاقی جامعه، به اطلاع می‌رساند که در چارچوب مطالبات عمومی و بر اساس وظایف قانونی، طرح حجاب و عفاف از روز شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در همه معابر و اماکن عمومی با جدیت بیشتر دنبال خواهد شد.

به همین سبب، از همه شهروندان محترم، به ویژه دختران و بانوان گرامی، درخواست می‌شود به منظور رعایت قانون و حفظ ارزش‌های اخلاقی و هنجارهای ملی و مذهبی جامعه، حریم پر حرمت حجاب و عفاف را آنگونه که شایسته است رعایت نمایند.

پلیس ضمن اطمینان از رعایت موازین اخلاقی و حریم عفاف توسط قاطبه شهروندان، یادآور می‌شود که ناگزیر، بر اساس وظایف خویش، با ناقضان قانون حجاب و عفاف برخورد قانونی می‌نماید.از همین روی، از آنان انتظار دارد که به ارزش‌های قانونی احترام بگذارند و کنش و پوشش خود را در آن چارچوب تنظیم نمایند.

کد خبر 6075489